Rekrutacja

Rodziców/Opiekunów zainteresowanych zapisaniem dziecka do Przedszkola Anglojęzycznego The Little Steps zapraszamy na spotkanie informacyjne połączone z prezentacją przedszkola w wyznaczonym terminie z dyrekcją.

W celu ustalenia terminu spotkania oraz uzyskania informacji o dostępności miejsc prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 
- w przedszkolu przy ul. Fałęckiej: przedszkole1@littlesteps.pl - 505 033 405
- w przedszkolu przy ul. Cechowej: przedszkole2@littlesteps.pl - 505 033 405
- w przedszkolu przy ul. Polonijnej: przedszkole3@littlesteps.pl - 505 033 405

- w przedszkolu przy ul. Siewnej: przedszkole4@littlesteps.pl - 505 033 405

Formularz zgłoszeniowy:

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Bartosza Świderskiego, prowadzący działalność gospodarczą, w ramach której świadczy usługi wychowania przedszkolnego w przedszkolach o nazwie: Publiczne Przedszkola Anglojęzyczne The Little Steps w Krakowie oraz Publiczne Przedszkole The Little Steps Nr 1 w Krakowie w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy.

Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych usługach na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu.

Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa związane z przetwarzanymi danymi osobowymi, z których najważniejsze to: prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405