Kadra pedagogiczna

 

Kreatywna, serdeczna, tolerancyjna, zaangażowana, dbająca o bezpieczeństwo - to obowiązkowe cechy kadry pedagogicznej Przedszkola Anglojęzycznego The Little Steps. Pełne pasji i entuzjazmu nauczycielki dbają o indywidualny rozwój każdego dziecka, wspólnie odkrywając niezwykłość otaczającego świata. Inspirują dzieci do działania, zachęcają do zadawania pytań, rozwijają talenty, co sprawia, że dzieci nabierają pewności siebie, otwartości, swobody wypowiedzi, by w przyszłości z łatwością odnalazły się w wymagającym świecie.

W naszych przedszkolach zapewniona jest bezpłatna opieka logopedyczna, psychologiczna i terapeutyczna. Nasi specjaliści są przygotowani do niesienia pomocy i wsparcia dla dzieci z trudnościami. W przedszkolu przy ul. Fałęckiej funkcjonuje sala integracji sensorycznej wyposażona w specjalistyczny sprzęt to terapii SI. Oferujemy bezpłatne zajęcia integracji sensorycznej dla naszych przedszkolaków.

Nauczycielki przedszkola anglojęzycznego posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz szkolenia BHP i pierwszej pomocy. Biorą udziała w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje i umiejętności metodyczne. 

 

Dane teleadresowe   |  ul. Fałęcka 39, 30 - 441 Kraków
ul. Cechowa 48, 30-614 Kraków