Inicjatywy

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps, to zespół Nauczycieli z pasją, z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W oparciu o takie idee powstała przedszkolna gazetka z artykułami naszych Nauczycielek i Specjalistów. Zachęcamy do lektury artykułów napisanych przez Nauczycieli o tematyce pedagogicznej i wychowawczej.

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to także społeczność nastawiona na chęć pomocy innym. Co roku bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka, tworząc paczki, które w całości zaspokajają potrzeby danej rodziny.

image.png

Ponadto, w roku 2018 ruszyliśmy z Projektem Pomagamy, którego główne założenia to pomoc potrzebującym. Kilkunastu Rodziców i kilkunastu Nauczycieli tworzy drużynę, która podejmuje działania charytatywne.

Logo

W roku szkolnym 2018/2019 r. opłaciliśmy już indeksy o wartości po 1000 zł. dla 11-letniej Pauliny i 11-letniego Damiana w ramach inicjatywy Akademia Przyszłości. Także planujemy spełnienie drobnych marzeń Dzieci oraz przygotowanie dla Nich wyprawki szkolnej. Dalej mamy w planach wsparcie p. Ewy, którą poznaliśmy w ramach tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki.