Inicjatywy

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps, to zespół Nauczycieli z pasją, z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W oparciu o takie idee powstał ODRĘCZNIK i THE WORLD OF LITTLE STUDENT. Odręcznik, to karty pracy przygotowane przez Nauczycieli lub Rodziców bez użycia technologii i dostosowane do możliwość rozwojowych Dzieci. Druga inicjatywa to czasopismo dla Dzieci, którego redaktorami są Nauczyciele LITTLE STEPS.

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to także społeczność nastawiona na chęć pomocy innym. Co roku bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka, tworząc paczki, które w całości zaspokajają potrzeby danej rodziny. Każdego roku pomagamy w bliższym i dalszym otoczeniu, starając się zaspokoić rzeczywiste potrzeby. Co roku przybywa chętnych do działania stąd też trudno zliczyć akcje, w które LITTLE STEPS już się zaangażowało. W PROJEKT POMAGAMY zaangażowane są także Przedszkolaki co zdecydowanie rozbudza w nich empatię.

image.png

LITTLE STEPS w RUCHU to inicjatywa, w której zachęcamy Dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz poszerzania swojej wiedzy poprzez dodatkowe wyjazdy. W ramach tej inicjatywy Dzieci mogą brać udział w rajdach rowerowych, parku linowym i dodatkowych wycieczkach także poza Kraków.

Ponadto, w roku 2018 ruszyliśmy z Projektem Pomagamy, którego główne założenia to pomoc potrzebującym. Kilkunastu Rodziców i kilkunastu Nauczycieli tworzy drużynę, która podejmuje działania charytatywne.

Logo