Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Ostatnie wolne miejsca w przedszkolu przy ul. Polonijnej

Nowoczesne przedszkole przy ul. Polonijnej w Krakowie mieści się na parterze niższego budynku w dzielnicy Prokocim-Kozłówek. Niewątpliwem atutem naszego przedszkola jest bezpieczne i zamknięte osiedle z placem zabaw, bliskość przystanków MPK, rewelacyjny dojazd, dostępność miejsc postojowych. Dysponujemy dużą przestrzenią, oświetloną światłem dziennym dzięki licznym witrynom. Lokal znajduje po wewnętrznej stronie osiedla co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo. Zapraszamy do rezerwowania ostatnich miejsc na styczeń 2017. Kolejna możliwość dopiero we wrześniu 2017!

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405