Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Rekrutacja do przedszkola przy ul. Polonijnej rozpoczęta

Z przyjemnoscią informujemy o ropoczęciu rekrutacji do przedszkola zlokalizowanego na os. Polonijna w dzielnicy Prokocim. Planowana data otwarcia to grudzień 2016 - styczeń 2017. Ilość miejsc na rok 2016/2017 jest ograniczona.

Oferujemy 5 bezpłatnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu i codzienną naukę języka angielskiego w naturalny sposób (3-4 h dziennie).  W pracy z dziećmi wykorzystujemy różne elementy sprawdzonych metod m.in.: Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, immersji językowej w nauce języka angielskiego, Marii Montessori, globalnego czytania. Oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, by rozwijać zainteresowania dzieci i odkrywać małe talenty. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc!

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps

ul. Polonijna 9, 30-668 Kraków

tel. 505 033 405

e-mail: przedszkole3@littlesteps.pl

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405