Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps otwiera nowy oddział!

Już od października 2016 zapraszamy wszystkie dzieci do naszego nowego oddziału przy ul. Cechowej 48 (Kurdwanów). Rekrutacja trwa! Przedszkole Anglojęzyczne oferuje 5 bezpłatnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu i codzienną naukę języka angielskiego w naturalny sposób (3-4 h dziennie).

W pracy z dziećmi wykorzystujemy różne elementy sprawdzonych metod m.in.: Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, immersji językowej w nauce języka angielskiego, Marii Montessori, globalnego czytania.

Oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, by rozwijać zainteresowania dzieci i odkrywać małe talenty.

Ilość miejsc jest ograniczona! Zapraszamy do kontaktu i spotkania.

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps

ul. Cechowa 48, 32-020 Kraków

tel. 690 227 772 

e-mail: przedszkole2@littlesteps.pl

 

ppanglo

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405