Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Dzień Dziecka w przedszkolu

Publiczne Przedszkole na Klinach - Ruczaj to nie tylko codzienna nauka języka angielskiego lecz również czas wesołych zabaw, tańców i pomysłów niosących wiele radości i uśmiechu. Podczas obchodu Dnia Dziecka przedszkolaki wyczarowały balonowe zwierzątka, ogromny obraz ze śladów rąk , a także budowle z chrupek kukurydzianych przy użyciu magicznego kleju. Gratulujemy wszystkim dzieciom The Little Steps.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405