Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Dzień Rodziny w parku

Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps świętowało Dzień Rodziny na świeżym powietrzu w pobliskim parku Kliny-Zacisze. W trakcie pikniku zorganizowaliśmy liczne zawody sportowe, konkursy i zabawy typu przeciąganie liny, tworzenie balonowych zawijasów, slalom z balonem, kręcenie hula-hop, tory przeszkód i zabawy z chustą Klanzy.

Najstarsze dzieci przygotowały na tle portretów tatusiów krótkie przedstawienie dla Rodziców. Dziękujemy Rodzicom i przedszkolakom za wspólną zabawę i atmosferę.

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405