Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W grudniowy poniedziałek przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany, Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go radośnie, śpiewając poznane w przedszkolu piosenki. W ramach pogawędki z Mikołajem, złożyły one obietnicę bycia grzecznym przez cały kolejny rok.

Następnie przedszkolaki otrzymały wspaniałe prezenty. Mikołajowi tak się spodobało w naszym przedszkolu, że zapowiedział się już z wizytą na kolejny rok.

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405