Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Ostatnie wolne miejsca od lutego 2016

Z przyjemnością informujemy o możliwości przyjęcia dzieci do przedszkola od lutego 2016 bez procedury rekrutacyjnej! Zapisanie dziecka od lutego jest gwarancją miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2016/17. Jest to ostatnia szansa, aby uniknąć procedur rekrutacji na nadchodzący rok 2016/17.
Stworzyliśmy dla Państwa możliwość zapisania dzieci do naszej placówki anglojęzycznej na Ruczaju dzięki adaptacji nowych pomieszczeń i poszerzeniu kadry opiekuńczo-wychowawczej. Ilość miejsc ograniczona! Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś! O przyjęciu dzieci decyduje kolejność zgłoszenia i podpisanie umowy.
Kontakt 690 227 772 przedszkole1@littlesteps.pl

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405