Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Wycieczka do Groty Solnej

Dzieci z naszego przedszkola wyjechały w listopadzie na pierwszą wycieczkę poza przedszkole. W Grocie Solnej dzieci miały okazję posłuchać pięknego brzmienia gongów tybetańskich, a także poczuć jak wibrują misy tybetańskie przy różnych uderzeniach. Dzieci dowiedziały się również jakie właściwości zdrowotne ma przebywanie w grocie solnej i wysłuchały legendy o Św. Kindze i soli. Sama podróż autokarem była też dużym przeżyciem dla większości Przedszkolaków.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405