Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Warsztaty kulinarne

Przedszkolaki z grupy drugiej własnoręcznie zrobiły smakowite pierogi z jabłkami podczas warsztatów kulinarnych prowadzonych przez firmę Twoje Zdrówko. W profesjonalnym stroju kucharza dzieci rozwałkowały ciasto, ulepiły pierogi i po ugotowaniu mogły skosztować efektów swojej pracy. Pierogi bardzo im smakowały!
W trakcie warsztatów szefowowa kuchni opowiadała również o swojej pracy - zawodzie kucharza oraz pokazała sprzęt stosowany w profesjonalnych kuchniach. Mówiliśmy też o prawidłowym, zdrowym odżywianiu. Dzieci z poszczególnych grup produktów zbudowały piramidę zdrowego żywienia.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405