Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Rozpoczęliśmy przygotowania lokalu

Trwają prace adaptacyjne i wykończeniowe w budynku powstającego przedszkola anglojęzycznego na Ruczaju przy ul. Fałęckiej 39.

Miejsce w którym znajdować się będzie przedszkole usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy bogatej w zieleń. W niedalekiej odległości znajduje się park, gdzie dzieci będą mogły chodzić się na spacery i zajęcia edukacyjne. W lokalu będą przygotowane przestronne, dobrze doświetlone sale zabaw dla dzieci wyposażone w zabawki edukacyjne, kąciki tematyczne, anglojęzyczne książeczki i wiele innych. Bezpośrednio przy każdej sali znajdują się toalety dla dzieci. Teren wokół budynku jest ogrodzony. Bezpośrednio przy budynku powstanie bezpieczny plac zabaw wyposażony liczne atrakcje dla maluchów.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405