Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Trwa rekrutacja na rok 2015/16

Szanowni Rodzice, rozpoczęliśmy rekrutację na rok 2015/16 do nowo powstającego Publicznego Przedszkola Anglojęzycznego na Klinach Borkowskich (ul. Fałęcka 39).

Przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Każdego dnia oferujemy 5 bezpłatnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu, a każda następna rozpoczęta godzina płatna tylko 1 zł. Atutem naszego przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób (3-4 h dziennie). W pracy z dziećmi wykorzystujemy różne elementy sprawdzonych metod m.in.: Ruchu Rozwijającego Veroniki Sherborn, immersji językowej w nauce języka angielskiego, Marii Montessori, globalnego czytania. Oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, by rozwijać zainteresowania dzieci i odkrywać małe talenty. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do kontaktu i spotkania.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405