Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Rekrutacja do przedszkoli na rok 2022/23

 

Dyrektor Publicznego Przedszkola Anglojęzycznego THE LITTLE STEPS w Krakowie ul.Fałęcka 39, ul.Cechowa 48, ul.Polonijna 9 oraz Publicznego Przedszkola  THE LITTLE STEPS NR 1 w Krakowie ul.Siewna 30b informuje o REKRUTACJI do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. 

 

Zapraszamy Rodziców do składania wniosków o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022 w terminie 1-28 marca 2022 r. Przyjmowanie wniosków odbywa się w przedszkolu w godzinach 7:00- 9:30 oraz 15:00 - 16:30. W marcowej rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy. Rekrutacja nie odbywa się przez elektroniczny serwis rekrutacyjny dla rodziców Formico. W załączeniu wzory dokumentów, które należy złożyć w przedszkolu:

 

1. oświadczenie_rekrutacja

2. wniosek_o_przyjęcie

3. informacja o przetwarzaniu danych osobowych 

 Poniżej regulamin rekrutacji oraz terminarz.

Regulamin rekrutacji

Terminarz

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405