Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Rekrutacja do przedszkoli w okresie zagrożenia epidemiologicznego

 

 

Dyrektor Publicznego Przedszkola Little Steps, informuje, że zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji z dnia 17 marca br. w sprawie postępowania rekrutacyjnego, termin składania wniosków rekrutacyjnych upływa 31 marca. 

Wnioski powinny być złożone drogą elektroniczną tj. poprzez wysłanie skanu/ zdjęcia wypełnionych dokumentów . Także wysłanie formularza zgłoszeniowo dostępnego na stronie przedszkola lub skierowanie zgłoszenia w formie maila jest akceptowalną formą, traktowaną, jako złożenie wniosku rekrutacyjnego.

Równocześnie informujemy, że dokumenty w formie papierowej powinny być dostarczone w terminie 5 dni od momentu przywrócenia działalności edukacyjno- wychowawczej przedszkola.

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405