Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

 

 

Dyrektor Publicznego Przedszkola Anglojęzycznego THE LITTLE STEPS w Krakowie ul.Fałęcka 39, ul.Cechowa 48, ul.Polonijna 9 oraz  ul.Siewna 30b informuje o REKRUTACJI do przedszkola na rok szkolny 2019/2020. 

Zapraszamy Rodziców do składania wniosków o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/2020 w terminie 1-29 marca 2019 r. W marcowej rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy. W załączeniu wzory dokumentów, które należy złożyć w przedszkolu:

 

1. oświadczenia oświadczenie_rekrutacja

2. wniosek o przyjęcie wniosek_o_przyjęcie

3. informacja o przetwarzaniu danych osobowych - proszę pobrać plik dla odpowiedniej placówki

RODO_Fałęcka

RODO_Cechowa

RODO_Polonijna

RODO_Siewna

Poniżej regulamin rekrutacji oraz terminarz.

Regulamin rekrutacji

Terminarz

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405