Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne

O nas

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest codzienna nauka języka angielskiego w naturalny sposób. Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • 1
  • 2
  • s3

Sala integracji sensorycznej

Uruchomiliśmy salę integracji sensorycznej (SI) w przedszkolu przy ul. Fałęckiej 39. Jesteśmy jednym z nielicznych przedszkoli w Borku Fałęckim które posiada nowoczesną salę ze specjalistycznym sprzętem do integracji sensorycznej. Nasz terapeuta SI prowadzi z dziećmi zajęcia w godzinach porannych jak i popołudniowych. Wszystkie dzieci z naszych przedszkoli mają możliwość korzystania z zajęć bezpłatnie. 

 

Dane teleadresowe   |  tel. 505 033 405